Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Ornamental Sabun Serisi

Marka: Phytoflora
Tamamen doğal içeriğe sahip mis kokulu zengin içerikli sabunlarımızdan hemen sipariş verinSaç ve cildiniz temizlenirken içeriğinde bulunan keçi sütü özü, vitamin ve gliserincildinizin taze ve nemli kalmasına, saçınızın ise daha bakımlı görünmesine yardımcı olur.İçerisinde bulundurduğu keçi sütü ile ..
18,00TL
Marka: Phytoflora
Kükürtlü SabunSaç ve cildiniz temizlenirken içeriğinde bulunan kükürt, vitamin ve gliserincildinizin taze ve nemli kalmasına, saçınızın ise daha bakımlı görünmesine yardımcı olur.İçerisinde bulundurduğu keçi sütü ile cildinizin nemli kalmasını destekler.KullanımıIslak saç veya cilde masajla uygulayı..
18,00TL
Marka: Phytoflora
Lavanta Yağlı SabunSaç ve cildiniz temizlenirken içeriğinde bulunan lavanta yağı, vitamin ve gliserincildinizin taze ve nemli kalmasına, saçınızın ise daha bakımlı görünmesine yardımcı olur.İçerisinde bulundurduğu keçi sütü ile cildinizin nemli kalmasını destekler.KullanımıIslak saç veya cilde masaj..
18,00TL
Marka: Phytoflora
Yosun Özlü SabunSaç ve cildiniz temizlenirken içeriğinde bulunan yosun özü, vitamin ve gliserincildinizin taze ve nemli kalmasına, saçınızın ise daha bakımlı görünmesine yardımcı olur.İçerisinde bulundurduğu keçi sütü ile cildinizin nemli kalmasını destekler.KullanımıIslak saç veya cilde masajla uyg..
18,00TL
Marka: Phytoflora
Zeytinyağlı SabunSaç ve cildiniz temizlenirken içeriğinde bulunan zeytinyağı, vitamin ve gliserincildinizin taze ve nemli kalmasına, saçınızın ise daha bakımlı görünmesine yardımcı olur.İçerisinde bulundurduğu keçi sütü ile cildinizin nemli kalmasını destekler.KullanımıIslak saç veya cilde masajla u..
18,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)